Modne połączenia kolorów na jesień

Gdy liście zaczynają się zmieniać, nasze nastroje zmieniają się wraz z pogodą. Jasne odcienie lata stają się wyciszone na rzecz nowych kombinacji, które inspirują nas do stworzenia świeżego, nowego wyglądu naszych domów. Zebrałam kilka najpopularniejszych jesiennych kombinacji kolorystycznych z całego internetu.

Bez względu na to, jaką paletę kolorów preferujesz, te kombinacje dadzą Ci pomysły, jak odświeżyć swój dom na jesień.

-Kiedy dekorujesz na sezon, który może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy, ważne jest, aby mieć plan. Jeśli zdecydujesz się iść z tematem, spróbuj wybrać jeden odważny kolor akcentu i użyć go do ujednolicenia projektu w całej przestrzeni. Używając jednego odcienia jako kotwicy i łącząc go z innymi kolorami i wzorami, uzyskasz spójny wygląd, który nadal będzie zabawny i ekscytujący.

-Jeśli nie chcesz popełnić do popełnienia do tematu, można również wymieszać swoją przestrzeń, utrzymując rzeczy neutralne, ale nadal włączając niektóre z jesieni najbardziej popularnych kolorów. Tylko dlatego, że chcesz, aby rzeczy były mniej formalne, nie oznacza, że nie mogą być stylowe.

-W tym roku chodzi o przywrócenie rzeczy, które były modne w poprzednich dekadach – dotyczy to również kombinacji kolorów.

Więcej na wyjatkowystyl.pl