Ocieplony minimalizm – ten styl wnętrzarski musisz znać!

Dawno nie wymyśliłam nowego stylu wnętrza. Ale uwierzcie mi, że ten jest po prostu niesamowity. Trafia na półki sklepowe już za 3 dni! Nazwa tego stylu to “Warmed Minimalism”, ale ja proponowałabym nazwać go “Winter Minimalism”. Główną ideą jest użycie ciemnych kolorów, aby stworzyć przytulną i ciepłą, zimową atmosferę. Aby osiągnąć ten efekt możesz użyć zarówno jasnych, jak i ciemnych kolorów: na przykład możesz pomalować ściany swojej kuchni na czerwono, ale jeśli dodasz kilka ciepłych akcesoriów, takich jak dywaniki, poduszki i zastawa stołowa, będzie ona znacznie cieplejsza.

Ten styl jest bardzo prosty. Głównymi ideami są ciepło i minimalizm. Musisz usunąć ze swojego domu wszystkie niepotrzebne elementy – zajmują one tylko miejsce i energię. Ponadto odwracają uwagę od rzeczy, które są najważniejsze w życiu. Na pewno słyszałeś o frazie “mniej znaczy więcej” – faktycznie pasuje ona tutaj idealnie.

Jeśli chodzi o ciepło tego stylu – zdecydowanie powinieneś skupić się na tworzeniu przytulności w swoim domu: dywany, poduszki i kominki to najlepszy sposób, aby to osiągnąć!

Więcej na: dladomatora.pl