Remont kuchni – od czego zacząć?

Jest tak wiele rzeczy do przemyślenia, gdy planujesz remont kuchni. Prawdopodobnie masz dobry pomysł, co chcesz i co chciałbyś zmienić, ale zawężenie opcji może być trochę przytłaczające.

 

Jedną z rzeczy, które mogą pomóc jest stworzenie listy priorytetów. Czy jest coś, co naprawdę trzeba zmienić? Jeśli tak, to co jest najwyższym priorytetem? Które części kuchni wymagają pracy, jeśli w ogóle? Czy są jakieś osobiste preferencje, które masz na myśli?

 

Kiedy już wiesz, czego potrzebujesz / chcesz, nadszedł czas, aby zacząć myśleć o tym, jak radzić sobie z remontem. Zanim jeszcze zabierzesz się do sporządzania planów, jest kilka rzeczy, które trzeba zrobić:

 

1. Napisz budżet na remont. Ile masz środków na remont? Z czego będą pochodzić te pieniądze? Co będzie się w nim znajdowało? Odpowiedzi na te pytania będą Ci potrzebne, zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje.

 

2. Przejrzyj swoje szafki i szuflady i wyrzuć wszelkie urządzenia lub naczynia, które są nie do naprawienia lub nie warte naprawy. Może się wydawać, że to najgorszy koszmar chomika, ale zawsze lepiej jest puścić te rzeczy teraz, żeby nie zajmowały niepotrzebnie miejsca i nie powodowały, że nie ma ich w domu.

Więcej na uporzadkowane.pl