Max Factor – dowiedz się więcej o tych kosmetykach

Max Factor to legendarna marka w świecie makijażu. Marka, której nazwa pochodzi od nazwiska jej założyciela, istnieje od początku lat 1900. W rzeczywistości była to jedna z pierwszych linii kosmetycznych, która wyszła z podkładem, który naśladował odcienie skóry poszczególnych kobiet. Dzisiejsza linia kosmetyków Max Factor zawiera wszystko, czego będziesz potrzebować do wykonania kompletnego makijażu, a wszystko to w świetnych cenach.

 

Nakładanie podkładu to coś, co każda kobieta robi codziennie, a przy tak wielu różnych rodzajach na rynku, czym się one różnią? Ważne jest, aby szukać takiego, który dobrze łączy się ze skórą i takiego, który nie będzie się ścierał w ciągu dnia (kto chce nakładać makijaż trzy razy dziennie?). Podkład Color Elixir i korektor Match Perfection firmy Max Factor to właśnie to: produkt, który będzie doskonale wyglądał na Twojej skórze i dawał poczucie lekkości przez cały dzień.

 

Jeśli chodzi o makijaż oczu, potrzebujesz czegoś, co pomoże Ci podkreślić Twoje oczy, nie będąc przy tym zbyt widoczną. Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć jest użycie kredki do oczu wzdłuż dolnej linii rzęs. Pozwoli Ci to stworzyć głębię bez przesady. Aby oczy były naprawdę piękne, użyj maskary Max Factor Lash Maximizer, a następnie nałóż ją na oczy.

Więcej na travelglow.pl