Tanie taksówki w Krakowie

Źródło: https://krakow.ekotaxi.pl/

Oferta sprawdzonych i tanich taksówek w Krakowie

Jeśli chcesz skorzystać z taniej taksówki w Krakowie, sprawdź ofertę Eko Taxi Kraków. Jednocześnie możesz liczyć na to, że sama jakość obsługi i przejazdów będzie bardzo wysoka. Nasza korporacja działa w wielu miastach i cieszy się szerokim uznaniem wśród klientów. Możesz skorzystać z naszych usług także w stolicy województwa małopolskiego i jej okolicach.

Korzystne przejazdy

W Eko Taxi stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klientów. Wiąże się to m.in. z jazdą z pewnymi na drodze, a do tego uprzejmymi w samych kontaktach międzyludzkich kierowcami. My dodatkowo łączymy te niezwykle ważne aspekty z atrakcyjnymi stawkami. Dzięki temu podróżowanie z nami będzie przyjemne i niezbyt drogie, dlatego możesz się na nie zdecydować nie tylko przy specjalnych okazjach, ale wręcz na co dzień. Szczegółowe ceny w ramach poszczególnych taryf możesz sprawdzić w cenniku na naszej stronie. Zachęcamy do zamawiania przejazdów w wygodnej formie telefonicznej, pod numerem 12 644 22 22. Kursy można również zamawiać poprzez aplikację mobilną Eko Taxi.

Inne usługi

W Eko Taxi staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, którzy coraz częściej oczekują od taxi nie tylko standardowych przewozów, ale i usług dodatkowych. Pomagamy zatem w monitorowanym przewozie dzieci, obsłudze imprez czy potencjalnych zleceniach indywidualnych. Bardzo pomocnym punktem oferty dla wielu mieszkańców Krakowa będą do tego zakupy na telefon dostępne przez całą dobę i realizowane z dostawą pod wyznaczony adres. To wygodny sposób choćby na uzupełnienie potrzebnych produktów, których nagle zabraknie, a nie ma czasu czy okazji samemu udać się do sklepu. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami poprzez formularz dostępny na stronie lub wysyłając wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail.