Emilia Burkiewicz – certyfikowany instruktor jogi

Źródło: https://emiliaburkiewicz.com/

Nazywam się Emilia Burkiewicz i jestem założycielką szkoły Art of Yoga oraz międzynarodową nauczycielką jogi. Organizuję zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, młodzieży, nastolatków, kobiet w ciąży i po porodzie oraz zajęcia jogi dla całych rodzin. Z wykształcenia jestem magistrem administracji i pedagogiem, zostałam akredytowana przez światową organizację Yoga Alliance w związku z osiągniętą wiedzą, kwalifikacjami oraz umiejętnościami nauczania zgodnie ze standardami światowej organizacji zrzeszającej nauczycieli jogi.

Jak zaczęła się moja przygoda z jogą?

Moja przygoda z jogą zaczęła się ponad 10 lat temu. Swoją wiedzę zdobyłam w Indiach, gdzie w samej stolicy jogi ukończyłam kurs nauczycielski. Od tamtego czasu nieustannie zgłębiam wiedzę z zakresu filozofii, anatomii, terapii jogą, a także biorę udział w licznych kursach i warsztatach poszerzających moje kompetencje. Praktykowałam jogę u wielu autorytetów w nurcie Anatomii Jogi, Yin Yoga, Hatha Yoga, Ashtanga Yoga czy Vinyasa Flow Yoga, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Jestem również pasjonatką ayurwedy. Dzięki kompleksowej wiedzy i doświadczeniu uzyskałam certyfikat YACEP i E-RYT 500, a także zostałam zarejestrowana w Rejestrze Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness.

Akredytowane kursy nauczycielskie jogi

Jestem promotorką jogi dla dzieci – organizuję kursy instruktorskie I i II stopnia na terenie całej Polski, m.in. “Podstawy nauczania jogi dla dzieci” czy “Joga dla nastolatków i młodzieży”. Wyróżnia mnie innowacyjne podejście do zajęć – podczas pracy z dziećmi stosuję muzykoterapię w tradycji himalajskiej, która stosuje misy tybetańskie i gongi, oraz holistyczną muzykoterapię metodą dr Lubomira Holzera. Jestem również pomysłodawczynią i pierwszą w Polsce twórczynią kursu nauczycielskiego jogi dla dzieci, nastolatków i młodzieży. Dodatkowo mam w swoim dorobku wiele publikacji poświęconych rozwojowi dzieci, a także wpływu i korzyści jogi na dzieci.