Czym jest bodystocking?

Zauważamy coraz większą popularność bodystocking. Jednak wiele osób nie wie co to tak naprawdę jest. Najprościej możemy powiedzieć, że bodystocking jest niezmiernie seksowną bielizną. W niektórym momencie nawet najpiękniejsze komplety staników oraz majtek zaczną się nudzić. Każda z kobiet, która miała okazję oraz odwagę na założenie tego typu bielizny zawsze do niej powróci. Bowiem w bieliźnie tej ciało wygląda niezmiernie uwodzicielsko oraz zmysłowo.

Projekty bielizny bodystocking zmieniają się znacznie na przestrzeni lat. Wybór jest naprawdę spory. Wyglądem przypomina strój jednoczęściowy, który się składa z body i połączonych z nim pończoch. Jest wykonany zazwyczaj z siateczki o mniejszych, jak i także większych oczkach, ukazujących w sposób uwodzicielski atut ciała kobiecego lub też z koronki ponadczasowej. Niektórzy lubią modele bardziej odkryte czy tez prześwitujące.

Poza fasonami mocno kryjącymi występują także niemal przezroczyste. Istnieją do tego warianty, które zawierają bieliźniany gorset, pończochy i pas do pończoch. Jedynym warunkiem jest tutaj to, aby całość dało się założyć jako jeden element. Zentai to bardzo ciekawa odmiana bodystockingu. Bielizna ta zakrywa ciało łącznie z twarzą oraz z dłońmi. Dosyć elastyczny materiał, z którego bielizna jest wykonana sprawia, że dopasuje się w zasadzie do każdego rodzaju figury. Jest jedna rzecz, która łączy większość modeli. Jest to otwarty krok. Dzięki temu nie trzeba zdejmować stroju, gdy zaczyna się rozbić naprawdę gorąco.